Match Report
Whitgift School Boys-U18A Epee vs  Public Schools Fencing Championships
On: Wednesday, 13 Mar 2019
Venue: Away

Overall ranking

Rank Name First name Club
1 TRUUVERT Alexander HIGHGATE
2 WILLCOX Josh LATYMER UPPER
3 HOLCROFT Will SHREWSBURY
3 MITCHELL Jacob MILLFIELD
5 YEH George KING'S CANTERBURY
6 BASTON-HALL Harry ABINGDON
7 LAROUSSE Noe ABINGDON
8 HINWOOD James SHREWSBURY
9 DON Ed STOWE
10 WOODLEY Colin MILLFIELD
11 DALE Tom ETON COLL
12 RAMON Lucas MILLFIELD
13 GOODWIN Matthew BRENTWOOD
14 TAI Jan SHREWSBURY
15 MASON Tom RGS HIGH WYCOMBE
16 YUN-FARMBROUGH William ETON COLL
17 ANDERSON Guy RGS WORCESTER
18 PLANT Oscar MILLFIELD
19 SHAHRYN Zharif MARLBOROUGH COLL
20 DANQUAH Christopher BRENTWOOD
21 EDGECLIFFE-JOHNSON Kit RGS GUILDFORD
22 GLADEN Alex WELLINGTON COLL
23 SIMPSON George WHITGIFT
24 HURST Jake MILLFIELD
25 COOK James DULWICH COLL
26 MENSCHIK Paul WYCLIFFE COLL
27 STRUKOV Nikita WESTMINSTER
28 PEACOCK Rupert CHARTERHOUSE
29 MCALLISTER James CHARTERHOUSE
30 SCHNEIDEMAN Felix DULWICH COLL
31 FERDINAND-OKPALA Koby SHREWSBURY
32 TSANG Alexander CHARTERHOUSE
33 JONGH Jacob ABINGDON
34 ROBERTS Dylan MILLFIELD
35 BRAZIER Liam KING'S CANTERBURY
36 HUDSON Keir WINCHESTER COLL
37 HOWARD William MILLFIELD
38 BRODSKIY Edvard MILLFIELD
39 DRIVER Bill PLYMOUTH COLL
40 METCALFE Sean RGS HIGH WYCOMBE
41 WALDEN Harry RGS HIGH WYCOMBE
42 MICHAEL Jordan CHARTERHOUSE
43 ELLIS Sam RGS GUILDFORD
44 IND Edward KING'S CANTERBURY
45 TORKY Omar MILLFIELD
46 DEACON Finn HARROW
47 CHAN Joshua DULWICH COLL
48 LIU Andrew WYCLIFFE COLL
49 FAWCETT Max ST. PAUL'S
50 SAPPER Julian ST. PAUL'S
51 ANDERSON Peter ETON COLL
52 WALSH Samuel BRENTWOOD
53 SHAW Andrew RADLEY COLL
54 HEATH Austin ETON COLL
55 HUFFER Jude SHREWSBURY
56 HOGARTH Adam BRENTWOOD
57 HUMPHRIES Alex RGS GUILDFORD
57 LINGAJOTHY Malvin WHITGIFT
59 O'FARRELL Milo RGS HIGH WYCOMBE
60 CASHELL Subo KING'S CANTERBURY
61 BAXENDALE Alec KING'S CANTERBURY
62 NAGELKERKE Ben BRENTWOOD
63 BOUCHER-ROWE Avery WESTMINSTER
64 ZAKY Oska MILLFIELD
65 HOLLIDAY-WILLIAMS Harvey BRADFIELD COLL
66 OCKELFORD Tom KING'S COLL WIMBLEDON
67 NORRIS Alexander RGS GUILDFORD
67 VARLEY Alexander ELIZABETH COLL
69 YEATES Jonathan RGS HIGH WYCOMBE
70 HAMPSON Laurence BRENTWOOD
71 CANDIDE-JOHNSON Koye KING'S CANTERBURY
72 DWYER Finn KING'S CANTERBURY
72 SARPONG Victor BRENTWOOD
74 MAHMOOD Zubair ETON COLL
75 CARR Daniel RGS HIGH WYCOMBE
76 PRABU Yassvanth RGS HIGH WYCOMBE
77 WILSON Samuel WESTMINSTER
78 GANDHI Jai WESTMINSTER
79 CLUTTERBUCK Barney WINCHESTER COLL
79 NWABUOKU Ike KING'S CANTERBURY
81 NUTTALL Ben MARLBOROUGH COLL
81 STERN Peter RADLEY COLL
83 BURNEY Jake ETON COLL
83 ELKIN Alexander TONBRIDGE
85 BANERJEE Anshu WESTMINSTER
85 DISCOMBE-SHORT Richard WINCHESTER COLL
87 DANIELS Oliver CLIFTON COLL
87 STEWART Rory KING'S COLL WIMBLEDON
87 WILLIAMS Matthew RGS GUILDFORD
90 HESSIAN Leo KING'S COLL WIMBLEDON